Funkció

Név

Tantárgyak

Osztályfőnök

Iskolaigazgató:

MOLNÁR Ilona

magyar nyelv, szlovák nyelv

 
       

Gyakorlati igazgatóhelyettes:

BÓDIS Lívia, PaedDr.

szlovák nyelv, polgári nevelés

 

Elméleti igazgatóhelyettes:

BÁBICS Anita, Mgr.

kémia, biológia, angol nyelv

 
 

TAKÁCS László, Ing.

gépészet

 
       

Tanárok:

BEKE Judit, Mgr.

német nyelv, orosz nyelv

 
 

BENYÁK Éva, Mgr.

angol nyelv, pszichológia

 

 

BÍRÓ Csilla

közgazdaságtan

III.C

 

BORDÁS Sándor

közgazdaságtan

II.L
 

CSIBREY Erika, Mgr.

matematika, kémia

II.A, II.C
 

CZAUDT Zoltán, Ing.

elektrotechnika

I.C
 

ILLÉNYI Éva, Mgr.

történelem, filozófia

IV.D
 

JÁSZAI Miklós, Ing.

elektrotechnika

 
 

KAMOCSAI Mária

polgári nevelés, fodrászat

 

 

KLŐR Henrietta, Mgr.

matematika, informatika

 
 

KLŐR Levente

angol nyelv, hittan

 
 

KÓNYA Ilona, Mgr.

magyar nyelv, szlovák nyelv

IV.C
 

KOZMA Krisztína, Mgr.

német nyelv, filozófia, polgári nevelés

I.B
 

LELKES, Ágota, Ing.

gépészet, közgazdaságtan

 

 

LELKES István, Mgr.

pedagógia, pszichológia

 

 

LIPPAI Judit, Ing.

gépészet

III.A
 

LONGAUER Ilona, Mgr.

szlovák nyelv, orosz nyelv

 

 

MAGYARICS Mónika, PhD.

informatika, fizika

II.M
 

MÉHES Gergely, Mgr.

informatika

I.M

 

NAGY Ernő, Mgr.

magyar nyelv, német nyelv

II.J

 

NAGY Tibor, Mgr.

magyar nyelv, történelem

I.D
 

NÉMETH Emese, Ing.

gépészet

I.A
 

PONGRÁCZ Anikó, Mgr.

matematika, fizika

I.E

 

SALÁTH Erika, Mgr.

testnevelés, földrajz

 

 

SZALAI Sándor, Ing.

ANJ

 
 

TAKÁCS Péter, Mgr.

matematika, informatika

I.L
 

VAJDA Angelika, Ing.

közgazdaságtan

III.D
 

VILÁGI Irén, Ing.

vegyészet

II.B, III.B

 

ZIRIG Tünde, Mgr.

kémia

II.D, I.J

       

Szakoktatók:

BODÓ Andrea

kozmetikus szak

 
 

CSIBA Mária

fodrász szakma

 
 

TÓTH Jenő, Ing.

autószerelő szakma

 
 

VÁLENT Szilvia

fodrász szakma

 
 

ZSEMLYE Péter

villanyszerelő szakma

 
       
Óraadó tanárok

ALFÖLDY Sándor

villanyszerelő szakma

 

 

CZAJLÍK László

hit- és vallásoktatás

 
  KRASCSENITS Dániel, Mgr. matematika, képzőművészeti nevelés  
 

JAKUBECZ Imre, Ing.

gépészet

 
 

MIKLÓS Tibor

gépészet

 
 

NAGY Erzsébet, Ing.

elektrotechnika

 
 

SZABÓ Gabriella, Ing.

közgazdaságtan  

Iskolapszichológus:

BELKOVICS Judit, Mgr.

   
       

Gazdasági részleg vezetője:

NAGY Adrianna, Ing.

   

Gazdasági felelős:

RÓZSA Tímea

   

Titkárnő:

BALÁZSY Ilona

   

Bérelszámoló:

FEKETE Erika

   

Számítástechnikus:

HORVÁTH Magdaléna

   

Iskolagondnok:

NAGY Edit

   
 

KUKUCS Erzsébet

   

Karbantartó:

TARCSI László

   

Takarítónők:

CSÖLLE Magdaléna

   
 

HORONY Edit

   
 

FOGAS Mária

   
 

ČERMÁK Ilona

   



Hozzáadva: Takács Ladislav - 2016-10-12 12:24:33